Bft Bariyer

BFT Bariyer Servisi

 

Sorunsuz hizmet almak adına bir ürünün servis sağlayıcıları son derece önemlidir. BFT bariyer servisi bu konuda gerekli hizmeti sunduğundan BFT kollu bariyerleri alındığı zaman bir sorun ile karşı karşıya kalındığında bu servis aracılığı ile sorunun çözümü sağlanır. Başarılı elektronik sistemler ile kurulmuş bir alt yapıya sahip BFT kollu bariyer sistemleri sın derece hızlı servis işlemleri ile tekrar çalışılır hale gelir. Bariyer gibi elektronik alt yapısı olan otomasyon sistemlerinde düzenli bakım ve kontroller hayati önem taşımaktadır. Böylece sorunları büyümeden tespit edebilir ve onları engelleyebilirsiniz. Bu günlük kontroller ile daha iyi bakılan bariyer sistemi çok daha uzun ömürlü olacaktır.

 

En Çok Servis Desteği Sağlanan BFT Modelleri

 

BFT bariyer servisi sadece büyük tamirler, parça değişimleri ya da arızlar ile değil aynı zamanda genel kontrol ve bakım ile de ilgilenmektedir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi olan BFT firmasının bariyer konusunda ön plana çıkmış 3 adet modeli bulunmaktadır. Bunların başında BFT Michelangelo gelmektedir ve BFT Moovi, BFT Bgv diğer bariyer sistemi modelleridir. Bu 3 model için özellikle servis desteği sağlanmaktadır. Piyasada da en çok bulunan modeller bunlardır. Bu modeller için gerekli bakım ve desteğe ulaşmak son derece kolaydır. Böylelikle bariyer sisteminde bir sorun yaşandığı takdirde işletmenizde ya da kullanılan otoparkta büyük mağduriyetler yaşanmadan sorun çözülmüş olur. Böylece manevi kaybın yanında maddi olarak da kayıp yaşamaktan kurtulmuş olursunuz.

 

Gezici Ekipler

 

Bariyer sistemleri konusunda servis sağlayan firmaların ilk dikkat etmesi gereken konu gezici ekiplere sahip olmak ve yaşanan soruna yerinde müdahale ederek çözüme kavuşturmak. BFT bariyer servisi de bu konuya dikkat ederek gezici ekiplere büyük önem vermiştir. Bariyer sistemleri sabit çalışan sistemler olduğu için hızlı bir şekilde ulaşımı sağlamak son derece önemlidir. İçerisinde birçok detayı barındıran bu oto sistemlere gerekli müdahaleyi yaparak çalışır hale getirecek teknik donanıma sahip olmak da son derece önemlidir. Tüm bunlara sahip bir bariyer servisi yaşanılan tüm sorunlara rağmen sistemi çalışır tutmayı başaracaktır.