Dea Bariyer

DEA BARİYER SERVİSİ

Bariyerler günümüzde, insan gücü ile sağlanan güvenliğin yerini almaya başladı. Son teknoloji ile tasarlanan bariyerler, çoğu mekanda kullanılır hale geldi. Özellikle güvenliğin mutlaka sağlanması gereken yerlerde, araç giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu ortamlarda, bariyerlerle sıkça karşılaşıyoruz. Kullanım yerlerine göre bariyerler çok farklı özellikte tasarlanabilmektedir. Özellikle otopark giriş çıkışları için üretilmiş dea bariyer sistemleri, endüstriyel bir tasarıma sahiptir. Dış mekanlarda kullanıma uygun olduklarından her türlü hava koşuluna uygun yapıdadırlar.  Hızlı kurulum özellikleri, rahat kullanımları sayesinde dea bariyerleri sektörde fazlasıyla tercih edilmektedir. İstenildiği takdirde akü ilavesi ile elektrik kesintilerinde kullanım imkanı sunarlar. Bakım ve onarımları özel uzmanlık gerektiren bu bariyerlerin her türlü arızasında, dea bariyer servisi konusunda uzman firmamızdan destek alabilirsiniz.

Dea Bariyer Arızaları

Kullanıma veya imalat hatalarından kaynaklı arızaları tüm bariyer sistemlerinde olduğu gibi, dea bariyerlerin sistemlerinde de yaşamanız olasıdır. Özellikle bariyer kollarında bulunan fotosellerde arıza sıkça rastlanmaktadır. Güvenlik açısından son derece sıkıntılı olan bu problemin hızla giderilmesi gerekir. Kumanda ile kullanılan dea bariyer sistemlerinde, sıkça karşılaşılan arızaların biride kolun açılmaması veya kapanmamasıdır. Kumanda üzerindeki butonlar sayesinde; açma, kapama ve acil durumlar için durdurma butonu bulunmaktadır. Kumanda devre dışı kaldığında manuel kullanım yapılabilmektedir. Dea bariyerlerle ilgi karşılaşılabilecek tüm sorunlarınızda, profesyonel bir teknik ekiple, dea bariyer servisi olarak yerinde ve hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Servisimiz

Bariyer sistemlerinizin arızalanması, bakım yapılması gerekli olduğu durumda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve kendini sürekli yenileyen firmamız, uzman teknik kadrosuyla beraber sizlere servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul il sınırları içerisinde aynı gün bakım ve onarım hizmetini, 7/24 sunmaktayız. Şehir dışı ve yurtdışı taleplerinizde ise, olası en yakın tarih için hizmet sağlamaktayız. Cazip fiyatlarımızla sektörde son derece rekabetçi bir fiyat politikası sunmaktayız. Uzun yıllardır kazanmış olduğumuz bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Sizlerde dea bariyer servisi hizmetimizden yararlanmak isterseniz; yerinde, garantili ve en doğru çözümler için bizlerle iletişime geçebilir, sorularınız için ekibimizden destek alabilirsiniz