Faac Bariyer

Faac Bariyer Servisi

Bariyerler okul, ev, fabrika ve her tür korunması söz konusu mekanlar için bir güvenlik unsurudur. Hızlı açılıp kapanan, az arıza yapan, bakım ve onarım masrafı fazla olmayan bariyerler her zaman tercih sebebidir. Zorlanmadan açılan ve ses yapmayan bariyerler arasında Faac markası da bulunmakta olup Faac bariyer servisi hizmetleri sayesinde olası arızaların yanı sıra periyodik bakım hizmetleri de söz konusu olmaktadır. Faac, akıllı, güvenli ve şık olup, asla hantal bir güvenlik sistemi değildir. Otomasyon ve güvenlik dünyasında adı sıkça duyulan Faac geçiş kolaylığı için tasarlanmıştır. Boyut bakımından küçük, çok sessiz ve maksimum adaptasyon özellikleri ile ön plana çıkmıştır.

Güvenli, Şık ve Kaliteli Çözüm

Enerji tasarrufundan güvenlik konusuna kadar Faac bariyer servisi tecrübeli ve yetenekli bir ekip olmalıdır. Zira EN 16005 sertifikalı ürün hakkında herkes yeterince bilgi sahibi olamamaktadır. Faac teknolojisi kendini geliştiren bir çözümdür. SAFEzone ve GREENtech her zaman destek vermektedir. Yedek parça olarak Faac parçaları kullanılması çok önemlidir. 1965 yılından bu yana piyasada olan Faac, müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. Arızaların yerinde onarılması ve zaman kaybedilmemesi bariyer servislerinin ayırt edici özellikleri arasındadır. Periyodik bakım hizmetleri, bariyerlerin ekonomik bir şekilde uzun ömürlü çalışmasının en önemli nedenleri arasındadır. Periyodik bakımlarla bariyerlerin kısa sürede arıza açmasının da önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Deneyimli Bir Servis İhtiyacı

Periyodik bakım cetvellerinin de takip edilmesini gerektiren Faac bariyer servisi hizmeti, bu hizmeti alan kişi ve kuruluşlarla koordineli bir biçimde yapılmalıdır. Mevcut arızaların riski bu şekilde düşmektedir. Sorunlu parçalar bariyeri tamamen bozmadan, yapılan müdahaleler ile bu risk ortadan kaldırılmaktadır. Türkiye ve dünyada otomatik kapı sektöründe kendine iyi bir yer edinmiş bir marka olarak ihtiyaca özel çözümler üreten bir servisin varlığı her zaman kıymetlidir. Hızlı ve çözüm odaklı servis anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet verilmesi zorunludur. Faac bariyer sistemleri otomatik kapının yanı sıra endüstriyel mantar bariyer, hidrolik dairesel açılır 90 derece bahçe kapısı motorları mevcuttur.