Genius Bariyer

GENİUS BARİYER SERVİSİ

 

Genius bariyerleri son derece kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu nedenle kullanımın çok yoğun olduğu yerlerde tercih edilir. İşçilik ve kalite açısından diğer bariyerlere kıyasla çok daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Güvenliğin sağlanabilmesi için, hem araç giriş çıkışları hem de yaya güvenliğinin kontrol edilebilmesi imkanını sağlayan eleksan bariyer sistemi, şık tasarımları ile de beğeni kazanmaktadır. Yere veya isteğe bağlı olarak duvara monte edilebilirler. Darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklı özel malzemeden üretilmiştir. Kurulumu çok basit olan eleksan bariyer sistemi, istenildiği takdirde kolaylıkla sökülebilme özelliği ile de farklı alanlarda kullanılabilir. Eleksan bariyerleri çok kısa sürede açılıp, kapanma özellikleri ile de, kalabalık mekanlarda rahatça kullanılmaktadır. Akü sistemi sayesinde, elektrik kesintilerinde devre dışı kalması söz konusu değildir. Emniyet fotoseli sayesinde son derece güvenliklidir. Eleksan Bariyer sistemi her ne kadar yüksek kalitede olsa da, kullanıma bağlı olarak arıza yapması muhtemeldir. Firmamız Genius Bariyer servisi olarak, olası arıza ve bakımlarda sizlere teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Eleksan Bariyer Arızaları

Eleksan Bariyer sistemleriyle ilgili yaşadığınız problemlerde firmamızdan destek alabilirsiniz. Elektronik aletlerde karşılaşabilecek genel sorunların yaşanılabileceği gibi çok daha büyük arızaların meydana gelebileceği eleksan bariyerlerinde, uzman destek almak, hem bariyerin daha uzun soluklu kullanılması hem de arıza ve bakım masraflarının daha ekonomik şekilde çözümlenmesini sağlar. Yerinde servis sunan genius bariyer servisi hizmetimizle sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Servisimiz

Bariyerler güvenlik amaçlı kullanıldıklarından ve giriş çıkış kontrolü sağladıklarından, kullanım yerlerinde şüphesiz büyük önem taşıyan aletlerdir. Firmamız günümüzde güvenliğin ne denli önem taşıdığını bilincinde olduğundan, servis konusunda en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermeyi görev edinmiştir. Genius bariyer servisi veren firmamız, hem tamir hem de bakım ve arıza önleme konularında müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. İstanbul ili içerisinde, tüm semtlere aynı gün bakım ve onarım hizmeti verilmekte, Şehir dışından ve yurtdışından gelen servis taleplerine ise mümkün olan en kısa sürede cevap vermekteyiz. Sizlerde firmamızla iletişime geçerek bariyer sistemlerinizde yaşadığınız problemler için, cazip fiyatlarla, garantili hizmet alabilirsiniz.