Kent Motorları Bariyer

Kent Motorları Bariyer Servisi

Güvenlik bakımından en önemli unsurlardan biri olarak bariyer sistemleri, kötü amaçlı insanlar için bir caydırıcı niteliğindedir. Bariyerlerin en önemli kısımlarından birisi motorlardır. Bariyer motorları zaman içerisinde yıpranarak kullanılmaz hale gelebilir. Ancak kent motorları bariyer servisi kapsamında yapılacak bir periyodik bakım sözleşmesi ile bariyerin uzun yıllar hizmet vermesi sağlanabilir. Hızlı ve profesyonel bir ekibin yardımıyla kısa süre içerisinde güvenlik bariyerinin tadilatı – tamiratı yapılabilmektedir. Yetkisi olmayanların müdahalesi ile kapı kullanılamaz haline gelebilir. Bu nedenle söz konusu servisin deneyimi ve becerikli bir ekibe sahip olması şarttır. Günümüzde oldukça yaygın hale gelen otomatik kapılar özellikle motor bakımını gerekli kılmaktadır.

Bariyer Motoru Servisi

Otomatik yapıya sahip olan hassas parçaların temini ile başlayan Kent motorları bariyer servisi süreci hassas bir konu olup, yetkisiz ellerin müdahalesine izin verilmemelidir. Otomatik bariyer motoru denilince ilk akla gelen markalardan biri olan Kent motoru maliyet bakımından yüksek bütçeleri gerektirmemektedir. Ancak pahalı olarak bilinen ithal motorlarla kalite bakımından rahatlıkla mücadele edebilmektedir. Sorunun tespit edilerek ilgili parçaların değiştirilmesini de gerektiren motor bariyer servisleri bütçe dostu çözümler sunmaları beklenen firmalardır. Standart motor kontrol ünitesi flaşör lamba, emniyet fotoseli ve uzaktan kumanda alıcı kartı ve anteni kit halinde bulunmaktadır. Yeni teknoloji olan DC motorunda, diğer motorlardaki gibi emniyet fotoseli mecburidir.

Kent Motorları Servisi

Güvenlik bariyerleri için kullanılabilecek en iyi markaların başında gelen kent motorları bariyer servisi periyodik bakım sözleşmeler ile adeta yeni hale getirilebilir. Yana kayar kapı motorları da kent motorlarından biri olup özel izinle ya da müsaade ile girilebilir. Motorlu sistem belli bir ray düzeneği üstündeki çalışmaktadır. çok daha uzun ömürlü olmalarını teminen bakım ve kullanıma çok dikkat etmek gerekecektir. Kullanım esnasında doğan sorunlar başka kimseyle muhatap almadan servise bildirilmelidir. Kent Yapı Otomatik Kapı ve Panjur sitelerinden takip edilebilmektedir. otomatik kapı, garaj kapısı, bahçe kapısı ve fabrika kapısı gibi kent motorları taşıyan çözümler mevcut olup, kaliteli/deneyimli servise ihtiyaç vardır.