Nice Bariyer

Nice Bariyer Servisi

 

Bariyer hizmeti veren markalar arasında dikkat çekmeyi başaran Nice firması sunduğu opsiyonlar ile çok farklı talepleri ve beklentileri olan kesimlere hitap etmeyi başarmıştır. Nice bariyer servisi hizmeti karşılaşılan problemlerle ve beklenilmeyen durumlarla ilgilenmektedir. Çok farklı çeşitleri ve seçenekleri olan Nice bariyer sistemleri kol uzunlukları 8 metreye kadar çıkabilmektedir. Bu tarz mekanizmaların sık sık kontrolünün yapılması son derece önemlidir. İçerisinde çok fazla detay barındırdığı için mutlaka beklenilmeyen durumlar karşılaşılabilir; ancak gerekli önlemler alınırsa bu konuda doğabilecek olan zararlar en aza indirilmiş olur. Bu nedenle servis sağlayıcısının sunduğu en önemli hizmet, düzenli bakım ve kontroller yaparak oluşabilecek büyük boyuttaki arızaların ve gereksiz masrafların önüne geçmek. Böylece ileride karşılaşılabilecek ciddi maliyetteki problemler erkenden fark edilip önlenebilir.

 

Servis Ayrıntıları

 

Bir İtalyan firması olan Nice, özellikle dar girişlerde tercih edilmektedir. Diğer bir farkı da rakiplerinden daha hızlı açılıp kapanan kollarıdır. Bu konularda iyi olmasının yanında sunduğu bu kaliteli sistemin sürekliliği için Nice bariyer servisi hizmeti ile bariyerlerini desteklemektedir. Özellikle en çok satılan üç modeli ile ilgili servis hizmetinde yoğunlaşılmıştır. Bunlar X-bar, Nice Will son olarak da Nice Signo modelleridir. Turuncu rengi ile dikkat çeken ve onunla özdeşleşen marka çok küçük girişlerden 8 metreye kadar geniş girişlere uyum sağlayabilmektedir. Dijitalleşmeyi en çok başaran firmalardan birisi olan Nice bariyerlerinin kurulumu ve ayarlanması son derece pratiktir. Limit Switch sistemi ile yapılan kurulumda çok çeşitli hassasiyet ayarları da yapılmaktadır.

 

Bariyer Tamiri

 

Aslında düzenli bakım yapılır ve günlük kontrolleri aksatılmazsa ciddi bir sorun ile karşılaşma ihtimali oldukça azalır. Soğuk ve sıcak hava şartlarına dayanıklı ve paslanmaya karşı dirençli bu ürün dayanıklılığını ispatlamış olsa da her elektronik sistem gibi arıza yapma ihtimalleri vardır. Herhangi bir arıza ile karşı karşıya gelindiğinde zaman kaybetmeden servise haber vermek yapılabilecek en doğru şeydir. Nice bariyer servisi yedek parça donanımı ve gerekli yeterliliğe sahip teknik elemanları ile sorunu kısa sürede çözüp sistemi tekrar çalışır hale getirecektir.